Najlepsze artykuły na temat Jak zachować się w czasie pierwszej wizyty w swingers klubie?.

WIZYTA W KLUBIE DLA SWINGERSÓW

Podpowiadamy jak przygotować się na wizytę w swingers klubie.

Jak należy się ubrać szykując się do swingers klubu lub na swingers randkę?

Jak to mówią "dress to impress". Większość ludzi uważa, że ubiór w stylu podkoszulek i trampki jest po prostu nieodpowiedni zarówno na wizytę w swingers klubie jak i randkę. W przypadku Pań założenie seksownej bielizny nie tylko pomaga podkreślić wszelkie atuty ciała oraz podbudować pewność siebie, ale także dodaje sytuacji pikanterii. Dobra forma i zadbane ciało to to co przyciąga uwagę i pomaga zdobyć spojrzenia pełne zachwytu. Wybierając się do klubu upewnijcie się, że wiecie wystarczająco dużo na temat "dress code". Niektóre klubu rozpoczynają wieczór ekskluzywnym przyjęciem koktajlowym, na którym Panie noszą suknie wieczorowe a Panowie garnitury, podczas gdy inne preferują od samego początku oglądać swoich gości w bieliźnie. Ponieważ będziecie znajdować się w bliskiej odległości od innych osób oczywiste jest, że przygotowania do wielkiego wyjścia należy rozpocząć prysznicem, itp. Pamiętajcie, że goście przychodzą do klubu aby poznać innych ludzi dlatego postarajcie się zaprezentować z jak najlepszej strony!

Jak się zachować gdy spotkam kogoś znajomego w swingers klubie?/Co zrobić jeśli ktoś rozpozna mój profil na stronie dla swingersów?

Jeśli taka sytuacja ma miejsce, z pewnością jest to niespodzianka dla obu stron. Skoro ktoś z Waszych znajomych znajduje się na stronie, bądź odwiedza swingers klub, oznacza to, że nie jest tam bez powodu. Prawdopodobnie tak jak Wy poszerza swoje horyzonty i próbuje jak smakuje życie. Wymieńcie pozdrowienia i uśmiechy, i cieszcie się tym, że znacie otwartych, ciekawych i podobnie myślących ludzi, dojrzałych na tyle aby wybrać dobrą zabawę i szczerość zamiast powszechnie panującej hipokryzji.

Czy nasz związek może ucierpieć z powodu wizyty w klubie dla swingersów?

Zazwyczaj jest dokładnie odwrotnie :). Tego typu wspólne przeżycie jest niezwykle wiążącą intymną przygodą, która pomaga zacieśnić relacje w związku. Jeśli jednak wybieracie się do klubu dlatego, że coś w Waszym związku nie działa, czegoś Wam brakuje, od razu możecie założyć sobie przysłowiowy sznur na szyję. Swingers kluby są dla tych par, które się kochają, które sobie ufają, które wiedzą czego chcą i jak silne są wiążące ich relacje. Tym samym swingers Kluby nie są dla tych, którzy klubem próbują łatać dziury w związku. Tak jak w przypadku każdego dobrego związku sukces tkwi w komunikacji. Jeśli umiecie ze sobą rozmawiać i znacie swoje potrzeby, Wasz związek będzie rósł w siłę.

Czy podczas wizyty w swingers klubie wymiana partnerów jest obowiązkowa?

Absolutnie nie! Wszystko zależy od Was i od tego czy znajdziecie osoby, z którymi chcecie wejść w stosunki intymne. Macie prawo odkrywać i doświadczać Waszych własnych erotycznych przygód bez angażowania "osób trzecich". Możecie obserwować lub być obserwowani, możecie dołączyć do innej pary bądź samotnej osoby dowolnej płci, możecie zdecydować się na soft swap bądź full swap. Wszytsko w waszych rękach.

No właśnie, jaka jest różnica pomiędzy soft i full swap?

Zacznijmy od tego co łatwiej wyjaśnić. Full swap odnosi się do sytuacji, w której wszystkie zaangażowane strony (bez względu na liczbę uczestników) partycypują w odbywaniu stosunków. Najczęściej oznacza to, że jeśli dochodzi do spotkania pomiędzy dwoma parami praktykującymi full swap, obaj Panowie penetrują obie partnerki.

Wielokrotnie możecie spotkać się z dookreśleniem preferencji takim jak "to samo pomieszczenie", "osobne pomieszczenie", "umawiam się osobno". Jeśli para praktykująca full swap preferuje "to samo pomieszczenie" oznacza to, że partnerzy chcą mieć możliwość: pozostania w kontakcie - interakcji we 4 zamiast "2 na 2" - i/lub podziwiania przyjemności odmalowującej się na twarzy ukochanej osoby. Podczas gdy "osobne pomieszczenie" odwołuje się do ograniczenia kontaktu do sytuacji "2 na 2" przy wymianie partnerów, "umawiam się osobno" oznacza, że partnerzy mają różne potrzeby seksualne i od czasu do czasu decydują się na spotkania bez udział stałego partnera.

W odróżnieni od full swap, soft swap posiada zdecydowanie więcej niuansów. W większości przypadków soft swap oznacza, że podczas gdy intymność i seksualność pomiędzy zaangażowanymi stronami jest akceptowalna, sama penetracja jest zarezerwowana wyłącznie dla partnerów. Czasami soft swap dotyczy tylko niektórych części ciała (np. możecie mnie dotykać jedynie od pasa w górę), czasami dotyczy aktywności wyłącznie pomiędzy wybranymi osobami (np. tylko pomiędzy kobietami).

Na koniec pragniemy przypomnieć Wam, że tego rodzaju określenia mają charakter ogólny i umowny, a granice pomiędzy nimi mogą być elastyczne. Dlatego ważne jest abyście wiedzieli czego Wy chcecie i czego oczekujecie od swojego partnera, a następnie zakomunikowali to innym, którzy są Wami zainteresowani.

POLEĆ