Najlepsze artykuły na temat Kiedy najlepiej wybrać się do swingers klubu?.

KIEDY NAJLEPIEJ WYBRAĆ SIĘ DO SWINGERS KLUBU?

Większość swingers klubów organizuje imprezy 12 miesięcy w roku. Jak zatem wybrać optymalny moment na wizytę?

Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę czynniki zewnętrzne takie jak: czy dany dzień tygodnia aby na pewno Wam odpowiada i czy impreza oferowana przez dany klub jest tym czego oczekujecie. Warto się upewnić czy w wybranym dniu klub organizuje imprezę specjalną, która oznacza dobór określonego stroju oraz często dodatkowy koszt. Sprawdźcie także czy impreza jest otwarta tylko dla par, dla par i singielek czy też dla wszystkich czyli par, singielek i singli. Jeśli macie ochotę zabawić się erotycznie w swingers klubie (tylko we dwoje bądź w większym gronie, podglądać bądź być podglądanym etc.) warto wziąć pod uwagę także kilka innych czynników.

Panowie i swinegers klub

Jeśli chodzi o Panów, przede wszystkim polecamy dobrze się wyspać poprzedniej nocy, a to dla tego, że deprywacja snu obniża poziom testosteronu we krwi, co może wpłynąć na Twoje libido i/oraz "wykonanie". Oboje powinniście zadbać o to żeby sprawy zarówno zawodowe jak i domowe były dobrze zorganizowane i zamknięte w chwili gdy zamykacie drzwi do biura bądź domu. Nie ma sensu iść do swingers klubu w sytuacji gdy jedno z a Was myśli o tym, że w poniedziałek musi iść na wywiadówkę, młodsze dziecko ma temperaturę więc trzeba go zabrać do lekarza, zrobić prania, odebrać rzeczy z magla, jechać na pocztę, zadzwonić do rodziców, zrobić zakupy, wyprasować zasłony, wynieść śmieci, a drugie nie może skupić myśli na niczym innym niż wtorkowa konferencja, redukcja etatów itd. itp. i etc.

W dniu wizyty w swingers klubie warto zjeść lekki posiłek i unikać nadmiaru alkoholu. Unikajcie ciężkostrawnych potraw, które powodują wzdęcia (nie jest łatwo paradować w samej bieliźnie emanując seksem i pewnością siebie ze spuchniętym jak balon żołądkiem oraz ciągłym przelewaniem i burczeniem). W tym dniu unikajcie także czosnku, cebuli oraz innych elementów potraw, które mogą okazać się przykre dla Waszych nowych znajomych z klubu.

Panie i swingers klub

Jeśli chodzi o Panie, nie polecamy wyjścia do swingers klubu przed samą menstruacją. Wiele kobiet doświadcza w tym czasie zmęczenia, rozdrażnienia, uczucia "spuchniętego brzucha" oraz zwiększonego zatrzymywania wody w organizmie, co powoduje uczucie ciężkości. Większość kobiet ma także w tym okresie niższe libido oraz czuje się mniej atrakcyjna i pociągająca. Panie mają największą ochotę na seks w połowie cyklu menstruacyjnego, kiedy to dochodzi do owulacji. Zmienia się także ich sposób postrzegania siebie, a samozadowolenie i samoocena idą w górę. Badania pokazują, że kobiety mają większą ochotę na seks kiedy czują się szczęśliwe bądź są, generalnie rzecz biorąc, w dobrym humorze. Faktem także jest, że niektóre przedstawicielki płci pięknej mają ochotę na seks kiedy są smutne bądź zmartwione. Jest to związane z produkcją hormonu dopaminy, która gwałtownie zwiększa się w czasie orgazmu, dając uczucie spełnienia, zadowolenia i zrelaksowania. Jednym słowem seks działa w ich przypadku jako lek na smutki i poprawę nastroju. Zakładając jednak, że Twoja partnerka należy do tej samej grupy co większość kobiet, zanim wyjdziecie do swingers klubu warto jest kupić kwiaty, pomóc w zmywaniu naczyń i przytulić powodując wzrost oksytocyny w jej krwi!

Powodzenia!

POLEĆ