Najlepsze artykuły na temat Reklama.

REKLAMY I OGŁOSZENIA

Zareklamuj swoje produkty i usługi na stronach serwisu Libertinus

Wierzysz, że masz coś do zaoferowania naszej społeczności i chcesz aby Twoje produkty i usługi miały możliwość dotarcia do dużej grupy ludzi? Czy to reklama produktów dla dorosłych, sauna, edukacja seksualna, warsztaty czy inne pokrewne tematy, my możemy Ci pomóc. Nasz portal oferuje profile dla celów biznesowych z możliwością organizowania grup i stron. To tak jakbyś reklamował się na Facebooku® dla dorosłych. 

Poza wspomnianymi profilami oferujemy także możliwość umieszczenia na naszej stronie banerów oraz filmów reklamowych. Możemy wysyłać mass mailing do Twojej grupy docelowej oraz dostarczać wiadomości w preferowany przez Ciebie sposób.  

Dla swingers klubów posiadamy specjalną ofertę, która umożliwia zaproszenie jednej z naszych promo teams przyznającej darmowe subskrypcje ich gościom. Istnieje także możliwość uruchomienia prywatnej sieci online. 

Nasza grupa profesjonalistów składa się z designerów, programistów, marketingowców, ... i może pomóc Ci przejść od Twojego pomysłu poprzez design, implementację, techniczny suport, promocję aż do zarządzania i utrzymania klientów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informcji.

POLEĆ