Najlepsze artykuły na temat Randki online.

RANDKI ONLINE DLA LUDZI O OTWARTYCH UMYSŁACH

dwie śliczne dziewczyny szukające swingersów

Wyjątkowi ludzie, wyjątkowy serwis Libertinus!

Kiedy 10 lat temu rozmawiałem z ludźmi o randkowaniu online wszyscy śmiali się mówiąc, że to szaleństwo i że internet nie jest bezpieczny. 

Dzisiaj, randkowanie online stało się jednym z najlepszych sposobów na znalezienie podobnie myślących i interesujących ludzi. Minął dopiero tydzień od mojego powrotu z trzeciego wesela ludzi, którzy poznali się przez internet. Oczywiście istnieje wiele stron internetowych i nie jest łatwo odnaleźć dobry portal, ale jeśli spędzisz trochę czasu w sieci, z łatwością odróżnisz byle jaką stronę od profesjonalnych serwisów, takich jak serwis Libertinus.

Większość portali randkowych jest nakierowana na singli poszukujących życiowego partnera. My skupiamy się na ludziach otwartych, którzy praktykują bądź są gotowi spróbować alternatywnych związków i stylów życia. Kto jest naszym celem? Pary poszukujące kobiet lub mężczyzn, którzy stworzą z nimi manage a trois lub trójkąt. Kobiety zainteresowane przygodą z mężczyzną, który rozumie znaczenie słowa "dyskrecja" i "namiętność" i potrafi sprawić, że w słodkim upojeniu ona czuje się najbardziej pożądaną istotą na świecie. Ludzie, którzy mają odmienną orientację seksualną niż "standard". Geje, lesbijki, osoby bi i triseksualne oraz Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali, a chcą poznać ludzi podobnych do siebie. Ci, którzy wierzą w poliamorię i koła. Stylowe pary uprawiające swinging poszukujące innych par w celu spędzenia niezapomnianej nocy, wspólnego wyjścia, przyjaźni, podróży. 

Oraz ty, jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty

W idealnym świecie wszyscy byli by wolni a usługi za darmo. Ponieważ nie jesteśmy zwolennikami reklam nasz serwis opiera się na subskrypcji oraz systemie kredytowym. Uzyskanie kredytów jest łatwe a bycie aktywnym członkiem społeczności umożliwia Ci zdobywanie kredytów za darmo. Tym, którzy wiedzą czego chcą oferujemy roczna subskrypcję.

W przypadku pytań nie wahaj się z nami skontaktować, a klikając tutaj możesz dokonać rejestracji i wypróbować nasz serwis za darmo już teraz.

Rozsmakuj się życiem,

K

ZAREJESTRUJ SIĘ DZISIAJ, UZUPEŁNIJ SWÓJ PROFIL A OTRZYMASZ TO WSZYSTKO ZA DARMO!

  • Dostęp do wszystkich artykułów (także tych 18+)
  • Możliwość przeglądania galerii
  • Udział w naszych ankietach
  • Dostęp do profili ludzi myślących podobnie jak Ty
  • Kontakt z użytkownikami na podstawie pakietu darmowych kredytów
  • Możliwość przeglądania i dołączania do grup
  • Przegląd ogłoszeń
  • Oraz dużo więcej...

Kiedy mój mąż po raz pierwszy powiedział mi, żebyśmy zostali swingersami, byłam przerażona! Kocham mojego męża więc chciałam zrozumieć jakie są jego potrzeby. Dużo czytałam, poznałam kilka par swingersów (zarówno po ślubie jak też nie), odwiedziłam jeden z klubów, znalazłam stronę Libertinus i... Musze przyznać, że byłam zafascynowana! Libertinus wraz ze wszystkim informacjami i polecanymi książkami zaoferował mi podstawową wiedzę dzięki, której poczułam się bardziej komfortowo w kwestii fantazji mojego męża. Dzięki temu odkryłam świat, o którym wcześniej nawet nie śniłam!

Roxanne

POLEĆ