Najlepsze artykuły na temat Tandem hunting czyli uwodzenie w duecie.

JAK DOPROWADZIĆ DO TRÓJKĄTA CZYLI UWODZENIE W DUECIE

Jak znaleźć kobiety, które dopełnią wasz związek w miłosnym trójkącie?

Wiele par szuka kobiety, która dołączyłaby do nich tworząc niezapomniany trójkąt. Jeśli jesteś kobietą, która szuka pary, przyłącz się do naszej społeczności, a z pewnością otrzymasz więcej propozycji od par niż mogłoby Ci się wydawać. Jeśli jesteście parą, która szuka kobiety bądź parą, która już upatrzyła sobie kandydatkę i zastanawia się co dalej... oto kilka Tandem hunting wskazówek, które ułatwią wam zadanie. 

Mówiąc wprost, sprawy idą gładko gdy to partnerka weźmie na siebie większość pracy. Z drugiej strony, praktyka pokazuje, że to jednak mężczyzna najczęściej podejmuje się zadania przecierania szlaków i poszerzania granic tolerancji zaangażowanych osób. To on musi wziąć na siebie odpowiedzialność za to co może się stać i za to wszystko co faktycznie się wydarzy, i dlatego też to jemu przypadnie wiodąca rola. W tym wypadku rola kobiety jest bardzo pomocna zwłaszcza w zakresie logistyki oraz eskalacji elementu fizyczności. Zdecydowanie łatwiej jest kobiecie niż mężczyźnie zdobyć zaufanie drugiej kobiety oraz namówić ją na zmianę lokalizacji.

Najlepszy sposób na rozpoczęcie rozmowy to...

Najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie rozmowy to mężczyzna podchodzący do kobiety i pytający ją o opinię na jakikolwiek temat. Następnym krokiem jest wprowadzenie tandem-partnerki do rozmowy. W zależności od sytuacji możecie zdecydować czy chcecie aby temat nawiązywał do waszej intencji czy też nie. Czasami lepsze efekty można uzyskać stawiając na większą bezpośredniość. Celem pierwszej rozmowy jest otrzymanie sytuacji, w której Twoja tandem-partnerka oraz nowa kobieta zgadzają się w danym temacie i mogą zbudować "konspirację" przeciwko Tobie i Twojej opinii. Ważne jest aby każde z was brało udział w interakcji i aby temat przerodził się w bardziej osobisty tak szybko jak to możliwe. Generalnie powinieneś poprowadzić rozmowę zaczynając od czegoś ogólnego poprzez temat bardziej osobisty aż do tematu o seksie, z równoczesnie wzrastającym wzajemny zrozumieniem, zaufaniem i komfortem.

Często lepsze efekty osiąga się gdy kobiety są pozostawione razem bez towarzystwa mężczyzny. Dlatego Twoim zadaniem jest znalezienie dobrej wymówki aby opuścić panie na jakiś czas. Po powrocie możesz wykorzystać swoją nieobecność do eskalacji kontaktu fizycznego.

Zarówno Ty jak i Twoja partnerka powinniście okazywać niewerbalne zainteresowanie seksualne trzecią osobą i starać się kierować w stronę aktywności gdzie cała trójka ma okazję być w bardziej intymnej sytuacji. Przykładowo może to być wspólne oglądanie filmu bądź kolacja u was w domu. Aby nadać rzeczom dobry bieg możecie zaangażować się w bitwę na poduszki, łaskotanie i masaż. 

Powodzenia!

POLEĆ