Najlepsze artykuły na temat Prawdziwy czy nie?.

PRAWDZIWY CZY NIE?

Czy wiedzieliście, że darmowe upgradowanie konta w ramach członkostwa Libertinus, jest na wyciągnięcie ręki?

W czasach, kiedy serwisy randkowe ciasną siecią oplatają internet dookoła świata, bardzo trudno jest znaleźć społeczności wolne od skamerów. Wiele portali reklamuje się sloganem: "posiadamy bazę tysiąca profili!", tyle tylko, że większość z nich jest albo nieprawdziwa, albo należy do osób, których celem jest naciągnięcie jak największej liczby internautów. Jeśli masz "szczęście" być może uda Ci się uniknąć naciągnięcia i "jedyny" problem, z którym będziesz musiał się borykać, to zasypanie Twojej skrzynki odbiorczej toną śmieci w postaci spamu. Możesz też doświadczyć sytuacji odwrotnej - z przykrością stwierdzisz, że przez "x" czasu nie otrzymałeś żadnej przyzwoitej wiadomości, tudzież ani jednej odpowiedzi od profili, które przyciągnęły Twoją uwagę.

Na Libertinus cenimy jakość ponad ilość oraz nieustannie pracujemy nad ulepszaniem wrażeń i doświadczeń naszych użytkowników. Poprzez wprowadzenie zasady bezpłatnego członkostwa, ograniczonego mądrym użyciem wiadomości oraz innych funkcji, szanse spamerów i naciągaczy gwałtownie spadają. Użytkownicy, którzy szanują swój czas i pieniądze, w mądry sposób decydują z kim i kiedy chcą się skontaktować. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wystąpić o bezpłatną weryfikację profilu, a my zadbamy o to, żeby Twoje konto zostało upgradowane za darmo, dając Ci jeszcze więcej możliwości!

Na dobry początek, wszystko co musisz zrobić, to utworzyć profil oraz dodać zdjęcie typu salute. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat jak rozpocząć proces weryfikacji profilu.

Zatem... czy JESTEŚ prawdziwy?

POLEĆ