Najlepsze artykuły na temat Jak zerwać związek i zostać bez twarzy- Monogamia - Związki - Dolonośląskie - Libertinus.pl.

NOWY SERWIS DLA "ZAKOCHANYCH"

Co zrobić jeśli masz dosyć swojego partnera?

różowy telefon

Masz dosyć swojego partnera? Jesteś zmęczony/a rutyną? Pragniesz zakończyć związek ale nie wiesz jak to zrobić? Przeczytaj koniecznie! Być może jedna z chińskich firm ma dla Ciebie rozwiązanie...

Każdy kto kiedykolwiek był w związku wie, że gdy sprawy mają się ku końcowi jedna ze stron, w większości przypadków, nie jest przygotowana na nadchodzące zmiany. Ponieważ rynek tak jak natura nie znosi próżni, Chińczycy postanowili odpowiedzieć na zapotrzebowania klientów. Już dziś kilka firm oferuje na swoich stronach internetowej usługę w ramach której za równowartość około 25 euro dostarczą Twojemu "eks" wiadomość o zakończeniu związku a tym samym oszczędzą Ci stresu związanego z tym zazwyczaj nieprzyjemnym wydarzeniem. Tak zwany pakiet podstawowy obejmuje taktowne i pełne współczucia zerwanie przez telefon, email lub sms. Jeśli stać cię na bardziej ekskluzywną usługę, możesz wynająć agenta, który zerwie z Twoim eks "face to face". Co ciekawe, niektóre firmy okazały się niezwykle przewidujące, wymagając od swoich klientów zobowiązania, że wszelkie koszty medyczne spowodowane obrażeniami ciała agenta, do których doszło w czasie wykonywania usługi, zostaną pokryte przez zleceniodawcę. Niech żyje kreatywność! :) 

POLEĆ