Najlepsze artykuły na temat Jak sprawić aby profil był bardziej atrakcyjny.

JAK SPRAWIĆ ABY PROFIL BYŁ BARDZIEJ ATRAKCYJNY

Jeśli nie otrzymujesz tak wielu wiadomości jak byś chciał, pamiętaj, że jest kilka rzeczy, które możesz zrobić aby tą sytuację zmienić.

Po pierwsze, możesz sprawić, aby Twój profil był bardziej interesujący dla innych. Dużo informacji o Tobie, wysokiej jakości fotki, dodawanie filmów i zdjęć oraz prowadzenie ciekawego bloga zachęci użytkowników do skontaktowania się z tobą. Im bardziej jesteś aktywny w serwisie, tym większa szansa na to, że Twój profil zostaniesz zauważony!

Kiedy edytujesz swój profil spróbuj podać tak wiele szczegółów jak to możliwe. Możesz tego dokonać odpowiadając na pytania zawarte w opisie "Opowiedz innym, co czyni Cię wyjątkowym. Opisz swoje pragnienia, idealną randkę, powiedz nam czym się interesujesz, itp... ", wypełniając wszystkie dostępne pola oraz dodając seksowne zdjęcia. Im więcej informacji tym lepiej.

Z doświadczenia wiemy, że profile z nie-anonimowymi zdjęciami otrzymują 20x więcej zainteresowania. Jeśli nie czujesz się komfortowo z opublikowaniem danego zdjęcia, pamiętaj, że możesz umieścić je w prywatnym albumie, a następnie zdecydować komu chcesz udzielić dostępu.

Samotnym Panom, obok szczegółowego opisu czego poszukujecie, radzimy dodanie przynajmniej jednego zdjęcia, na którym widać twarz oraz jednego, które pokazuje sylwetkę.

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin na swoim profilu, poznać więcej ludzi i wyróżnić się "z tłumu", opcja wyróżnionego użytkownika, jest także czymś, co możesz wziąć pod uwagę! Decydując się na ten krok, stawiasz swój profil - używając metafory scenicznej - w świetle reflektorów. Zdjęciem, nazwą profilu, oryginalnością możesz przykuć uwagę nie tylko istniejących użytkowników, ale także tych, którzy nie są jeszcze naszymi członkami. Posiadający konto w serwisie, będą mogli Cię łatwo odnaleźć poprzez wpisanie w wyszukiwarce nazwy Twojego profilu wyświetlanej w zakładce "wyróżnieni użytkownicy". Ci, którzy nie posiadają jeszcze konta, będą mogli go założyć po to, aby skontaktować się z właśnie Tobą! Status wyróżnionego użytkownika, nie tylko czyni Cię wyjątkowym, ale sprawdza się doskonale, jako bezpłatna reklama Twojego profilu, pomysłów i osobowości. Poprzez zostanie użytkownikiem wyróżnionym dajesz sobie świetną szansę na to, aby zostać zauważonym!

Kolejną możliwością, z której możesz skorzystać jest weryfikacja Twojego profilu. Jest ona istotna, ponieważ udziela innym użytkownikom cennej informacji o tym, że Twój profil jest prawdziwy! Użytkownicy wiedzą, że za zweryfikowanym profilem kobiety istnieje prawdziwa kobieta, za zweryfikowanym profilem mężczyzny - mężczyzna i, że zweryfikowany profil pary, naprawdę należy do pary o zadeklarowanej płci. Użytkownicy preferują kontakt z osobami zweryfikowanymi. Dlaczego? Głównie dlatego, że ludzie są zmęczeni spędzaniem przed komputerem niezliczonych ilości godzin, rozmowami, wymianą zdjęć, nadziejami i oczekiwaniami względem wirtualnego partnera tylko po to, aby odkryć, że "słodka kotka" to kolekcjoner zdjęć (lub do wyboru: naciągacz, spamer, scamer, właściciel 30 innych fałszywych profili, złodziej tożsamości) dla którego cały ten czas był w najlepszym wypadku jednym wielkim żartem. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z tego rodzaju sytuacją, wiesz o czym mowa. Dlatego też celem systemu weryfikacji profili jest potwierdzenie, że profil jest prawdziwy i należy do osoby o płci podanej w profilu. Zweryfikowane profile są bardziej wiarygodne i otrzymują zdecydowanie większe zainteresowanie ze strony użytkowników niż niezweryfikowane. Jeśli chcesz zatem aby Twój profil był bardziej atrakcyjny dla innych użytkowników i miał szanse na więcej odwiedzin i nawiązanie kontaktów, sugerujemy abyś wziął pod uwagę system weryfikacji profilu.

I na koniec... pozbądź się nieśmiałości! Przeglądając profile innych, nawiąż kontakt i przełam lody!

POLEĆ