Najlepsze artykuły na temat NA SZLAKU.

Posty w kategorii:Kluby dla swingersów

Ostatki czyli koniec Karnawału 

czwartek, 12 lutego 2015 Categories: Kluby dla swingersów

Koniec karnawału zbliża się wielkimi krokami, ale nie martwcie się, bo już w ten weekend Ostatki i wiele klubów przygotowuje dla Was coś specjalnego. Przejrzyjcie oferty swingers klubów i pożegnajcie Karnawał z wielkim hukiem!

Karnawał

Szkolne klimaty 

poniedziałek, 1 września 2014 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Wakacje się skończyły, dzieciaki wracają do szkoły, a my dorośli szykujemy się na imprezę w klimacie "Back to school" - sprawdźcie najbliższy klub dla par, i zobaczcie co tym razem dla Was przygotowali... 

jabłko

UDANEGO HALLOWEEN 

czwartek, 31 października 2013 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Wszystkim miłośnikom dyni, duchów, upiorów i nawiedzonych domów życzymy udanego weekendu. Jeśli zamierzacie imprezować, radzimy popuśćcie wodze fantazji i na tę jedną noc przemieńcie się w postać rodem z horrorów!

dynia 

BACK TO SCHOOL 

sobota, 31 sierpnia 2013 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Ten weekend oraz następny upłynie w wielu swingers klubach pod znakiem imprez tematycznych w klimacie Back to school czyli powrót do szkoły. Lolitki, niegrzeczne nauczycielki i nieposłuszni chłopcy niech dyscyplina pójdzie w ruch - do dzieła!  Uczennica

Noc Kupały 2013 

czwartek, 20 czerwca 2013 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Już w ten weekend doświadczymy najkrótszej nocy w roku. Noc Kupały to czas przesilenia letniego, kiedy dzień jest najdłuższy w roku, a noc najkrótsza. Przed nastaniem Chrześcijaństwa na ziemiach Polskich, rezydujące tu plemie Słowian obchodziło w nocy z 21 na 22 czerwca jedno z najważniejszych dla nich świąt. Po chrystianizacji terenów Kościół chcąc wyprzeć pogańskie tradycje wyznaczył na noc z 23 na 24 czerwca Wigilię św. Jana. Mimo upływu czasu nakrótsza noc w roku jest często świętowana przez naszych rodaków dlatego jeśli szukacie w ten weekend dobrej zabawy warto rozeznać się w propozycjach okolicznych klubów.

Wianek z kwiatów

ANDRZEJKI cz.2 

piątek, 30 listopada 2012 Categories: Kluby dla swingersów

Już dziś rozpoczyna się kontynuacja Andrzejkowego szaleństwa! Swingers kluby organizują imprezy tematyczne, a Wy macie z czego wybierać. Usta Usta, Jacuzziclub Warszawa, Sauna Club w Bielsku, a może RedFox Swing? Gdzie wy spędzicie dzisiejszy wieczór?

ANDRZEJKI 2012 

piątek, 23 listopada 2012 Categories: Kluby dla swingersów

Dni coraz krótsze, noce coraz dłuższe, to jeden z elementów, który przypomina nam, że koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak będziemy przygotowywać się na Sylwestrowe szaleństwo, stary rok ma dla nas jeszcze kilka przyjmności. Już w ten weekend niektóre kluby organizują imprezy Andrzejkowe. Jeśli jesteście niecierpliwi, nie musicie czekać cały tydzień aby wróżyć, lać wosk i poznawać swingersów. Zatem jak Wy spędzicie ten weekend? 

świece

LAVA SWINGERS CLUB 

piątek, 9 listopada 2012 Categories: Kluby dla swingersów

Już dziś o godzinie 20 odbędzie się wielkie otwarcie nowego swingers klubu w Warszawie. Jak organizatorzy zapewniają, Lava to prywatny, ekskluzywny klub dla Pań, Panów i Par zainteresowanych światem swingers. Być może warto wybrać się na rekonesans i zobaczyć co oferuje nowe miejsce.

Przyznajemy, cieszy nas fakt, że w Polsce powstaje coraz więcej miejsc dla swingersów. Ma to swoje odzwierciedlenie nie tylko w możliwości wyboru i  urozmaicenia, ale przede wszystkim pamiętajmy, że więcej klubów, to większa konkurencja, co zazwyczaj wpływa pozytywnie na jakość usług i tym samym na lepsze wrażenia gości.

Wszystkim planującym uczestnictwo w otwarciu swingers klubu Lava życzymy wspaniałej zabawy, a nowemu klubowi wielu sukcesów. 

MIESIĄC OTWARTYCH DRZWI W JACUZZICLUB 

wtorek, 9 października 2012 Categories: Kluby dla swingersów

Wczoraj rozpoczął się drugi tydzień akcji Dni Otwartych w Jacuzziclub Gdańsk. Od poniedziałku do środy nowi goście odwiedzający swingers klub mogą wejść do klubu za darmo oraz nieodpłatnie korzystać z takich przyjemności jak sauna czy jacuzzi. Akcja potrwa do końca października.

Strona 1 z 2 1 2 > >>
POLEĆ