Najlepsze artykuły na temat Kobieta, mężczyzna i seks - Poderwać Faceta - Sztuka uwodzenia - Warszawa - Libertinus.pl.

KOBIETA, MĘŻCZYZNA I SEX

Ciekawostka dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: drogie Panie, badania pokazały, że kobiety mają większe szanse na szybkie znalezienie partnera na "seks" niż "randkę". 

National Geographic przeprowadził test polegający na wysłaniu "w świat" dwóch atrakcyjnych przedstawicieli gatunku Homo sapiens: (1) kobiety i (2) mężczyny. Każde z nich miało wypowiedzieć następującą kwestię do napotkanej osoby: "Cześć, widuję cię na kampusie. Uważam, że jesteś bardzo atrakcyjny/a.", a następnie kontynuować jednym z trzech pytań: "Czy chcesz umówić się ze mną na randkę?, "Czy chcesz iść do mojego pokoju?, "Czy chcesz uprawiać ze mną seks?"  

Rezultaty okazały się zaskakujące. Zarówno mężczyzna jak i kobieta w odpowiedzi na pierwsze pytanie otrzymali "tak" w 50% przypadków. Jeśli chodzi o drugie pytanie tylko 3% pań odpowiedziało "tak" podczas gdy tej samej odpowiedzi udzieliło 60% mężczyzn. W przypadku trzeciego pytania żadna z kobiet nie przystała na propozycję, a niektóre wręcz zagroziły wezwaniem policji. Na to samo pytanie 73% mężczyzn odpowidziało "tak" dopytując czy muszą zaczekać z seksem do wieczora.   

Wnioski?

Drogie Panie, macie dwókrotnie większe szanse na seks niż na randkę. Drodzy Panowie, ponieważ wasze szanse na seks wyglądają marnie, pozostaje wam randkowanie...

POLEĆ