Najlepsze artykuły na temat NA SZLAKU.

UDANEGO HALLOWEEN 

czwartek, 31 października 2013 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Wszystkim miłośnikom dyni, duchów, upiorów i nawiedzonych domów życzymy udanego weekendu. Jeśli zamierzacie imprezować, radzimy popuśćcie wodze fantazji i na tę jedną noc przemieńcie się w postać rodem z horrorów!

dynia 

BACK TO SCHOOL 

sobota, 31 sierpnia 2013 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Ten weekend oraz następny upłynie w wielu swingers klubach pod znakiem imprez tematycznych w klimacie Back to school czyli powrót do szkoły. Lolitki, niegrzeczne nauczycielki i nieposłuszni chłopcy niech dyscyplina pójdzie w ruch - do dzieła!  Uczennica

Noc Kupały 2013 

czwartek, 20 czerwca 2013 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Już w ten weekend doświadczymy najkrótszej nocy w roku. Noc Kupały to czas przesilenia letniego, kiedy dzień jest najdłuższy w roku, a noc najkrótsza. Przed nastaniem Chrześcijaństwa na ziemiach Polskich, rezydujące tu plemie Słowian obchodziło w nocy z 21 na 22 czerwca jedno z najważniejszych dla nich świąt. Po chrystianizacji terenów Kościół chcąc wyprzeć pogańskie tradycje wyznaczył na noc z 23 na 24 czerwca Wigilię św. Jana. Mimo upływu czasu nakrótsza noc w roku jest często świętowana przez naszych rodaków dlatego jeśli szukacie w ten weekend dobrej zabawy warto rozeznać się w propozycjach okolicznych klubów.

Wianek z kwiatów

V FESTIWAL INTEGRACJI CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU 

poniedziałek, 17 czerwca 2013 Categories: Społeczność Libertinus

W niedzielę 23 czerwca rozpoczyna się V FESTIWAL INTEGRACJI CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU „MIŁOŚĆ, BLISKOŚĆ, ZWIĄZKI”. Potrwa on przez tydzień i zakończy się w następną niedzielę 30 czerewca. Wśród prowadzących znajdują się m.in. Karo Aquabal, Iza Cisek, Ewa  Cyzman, Wojciech Eichelberger, Dawid i Zosia Rzepeccy, Kama Korytowska, Norbert Kulesza,  Dagmara Gmitrzak,  Jacek Poteralski i inni. Organizatorzy zapraszają nie tylko pary, ale takży singli. Więcej informacji na stronie tuiteraz.

Festi­wal Tan­try i Sek­su­al­no­ści 

czwartek, 6 czerwca 2013 Categories: Społeczność Libertinus

Już jutro rozpoczyna się pierwszy Festi­wal Tan­try i Sek­su­al­no­ści „SEKS, MIŁOŚĆ, DUCHOWOŚĆ”. Festwial obejmuje między innymi wykłady, warsz­ta­ty i koncerty, które będą odbywały się przez 10 dni. Wśród prowadzących pojawią się osobistości zarówno z kraju jak i zagranicy m.in.: Andrew Bar­nes, John Haw­ken, Bruce Lyon, Sarita, Sha­kara, Roxana i Vin­cent Hewett. Festiwal ma miejsce w ośrodku „TU I TERAZ” w Nowy Kawkowie. Jeśli chcecie wiedzieć więcej odwiedźcie stronę tuiteraz.

Shiva

DZIEŃ DZIECKA 

sobota, 1 czerwca 2013 Categories: Wakacje i święta

Każdemu, kto posiada w sobie wewnętrzne dziecko, proponujemy rozpieszczenie w postaci sprawienie sobie małego prezentu z okazji Dnia Dziecka :) !

Strona 4 z 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
POLEĆ