Najlepsze artykuły na temat NA SZLAKU.

Wesołych Świąt 2014 

środa, 24 grudnia 2014 Categories: Wakacje i święta

Nasz skromny zespół życzy wszystkim użytkownikom portalu Libertinu najpiękniejszych Świąt, a także tego aby każdy w trakcie przygotowań Świątecznych znalazł czas na relaks dla ciała i ducha.

Przygotowania Świąteczne  

Lanie wosku czyli już prawie Andrzejki 

piątek, 28 listopada 2014 Categories: Wakacje i święta

Już za kilkanaście godzin nadejdzie jedna z najbardzej magicznych (według niektórych) nocy w całym roku. Czy wiecie, że dawno, dawno temu popularne do dziś wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny - tym samym uczestniczyły w nich tylko niezamężne kobiety :) Niemniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zamienić wróżby indywidualne na zbiorowe i w miłym towarzystwie spędzić czas pełen magii i zabaw w migocącym świetle świec. 

Świeca

Halloween 2014 

środa, 29 października 2014 Categories: Wakacje i święta

Aż trudno uwierzyć jak ten czas szybko leci - dopiero co przygotowywaliśmy się na koniec wakacji, a tu już czas wybrać kostium na halloween! Mamy nadzieję, że Wy też uwielbiacie maskowe klimaty rodem, z filmu "Oczy szeroko zamknięte" - teraz macie okazję pofolgować swoim fantazjom! Udanej zabawy życzy Libertinus Team

Maska wenecka

Szkolne klimaty 

poniedziałek, 1 września 2014 Categories: Kluby dla swingersów Wakacje i święta

Wakacje się skończyły, dzieciaki wracają do szkoły, a my dorośli szykujemy się na imprezę w klimacie "Back to school" - sprawdźcie najbliższy klub dla par, i zobaczcie co tym razem dla Was przygotowali... 

jabłko

Dzień Ojca 

poniedziałek, 23 czerwca 2014 Categories: Wakacje i święta

Wszystkim Tatom, wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta!


Róża

Dzień Dziecka 2014 

niedziela, 1 czerwca 2014 Categories: Wakacje i święta

Każdemu, kto ma w sobie coś z dziecka, członkowie Libertinus Team życzą spełnienia najskrytszych, najbardziej zakręconych (niekoniecznie dziecinnych) fantazji!

Wesołe miasteczko

Dzień Matki 

poniedziałek, 26 maja 2014 Categories: Wakacje i święta

Kwiatki z okazji Dnia Matki... Żeby jednak było trochę na "pikantnie", to do życzeń zamiast kwiatków dołączamy bukiet z papryczek! ;)

Bukiet z papryczek

Strona 2 z 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
POLEĆ