Najlepsze artykuły na temat Wprowadzenie czyli kilka słów o Libertinus.

Przewodnik dla zainteresowanych erotyką, otwartym związkiem i światem swingers

Witajcie w świecie Libertinus

Dla ludzi o otwartych umysłach

Libertinus to serwis dla ludzi o otwartych umysłach. Jeśli jesteś zainteresowany alternatywnymi stylami życia, związkami, informacjami na temat zdrowia i seksualności - jesteś we właściwym miejscu! Jeśli jesteś zmęczony spędzaniem niezliczonych ilości godzin na bezowocnym przeszukiwaniu interentu - jesteś we właściwy miejscu! Jeśli konwencje Cię nudzą, ludzką hipokryzja męczy i chcesz przeżyć coś niezwykłego - jesteś we właściwym miejscu! Jeśli nie chcesz po raz kolejny zawieźć się, że Twoja internetowa "druga połówka" okazała się mężczyzną zamiast długonogą blondynką - jesteś we właściwym miejscu!

Tropem sławnych ludzi

Zdecydowaliśmy się powołać Libertinus do życia, między innymi ze względu na brak tego typu ekskluzywnego produktu na rynku. Wypróbowane przez nas serwisy, mówiąc krótko, nie spełniły pokładanych w nich oczekiwań. Oferty, z którymi spotkaliśmy się do tej pory były bardzo ograniczone, a większość stron, które odwiedziliśmy sprowadzała się do skammingu. Co więcej, niski standard świadczonych usług oraz brak informacji na temat randkowania, swingersów czy poliamorii tylko pogarsza ten obraz. Naszym celem jest stworzenie wspólnoty składającej się z interesujących ludzi, którzy patrzą na świat w podobny sposób. Ludzi, którzy chcą się wymieniać poglądami, przemyśleniami, doświadczeniami oraz dzielić wspólnie tą niezykłą przygodę! Dzięki nam dowiesz się więcej na temat Stylu Życia takich ludzi jak Giacomo Casanova, Moliere, Jean-Jacques Rousseau, Denise Richards, Alexandre Dumas, Oskar Schindler, Jean Paul Sartre, Angelina Jolie, Lawrence Olivier, Virginia Wolf, Salvador Dali, Voltaire, Pablo Picasso, Francois Mitterrand, George Bernard Shaw, D.H. Lawrence, Ernest Hemingway, Neve Campbell, ... i być może Twoich sąsiadów.

Randki online dla swingersów

Dlatego też na naszych stronach oferujemy między innymi: najwyższą jakość usług, doświadczenie, bazę danych profili użytkowników, gwarantowaną jakość zdjęć, łatwą komunikację, weryfikację użytkowników, profesjonalne doradztwo, informację nt. klubów, imprez, usług i sklepów, fachowy suport, prywatność i poufność oraz fantastyczną okazję do poznania niezwykłych ludzi, z którymi być może spędzisz wiele magicznych chwil. DOŁĄCZ DO NAS

Jakość ponad ilość 

Ponieważ jakość oferowanych usług jest dla nas bardzo istotna, zrobimy co w naszej mocy, aby chronić Cię przed spamem. Spamerzy zostaną zablokowani i usunięci z serwisu w trybie natychmiastowym.

W przypadku pytań sprawdź sekcję FAQ.
Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób korzystać z serwisu, jak przeglądać profile, dodawać ogłoszenia itp. zajrzyj na stronę tutoriale.
W przypadku problemów technicznych i trudności z dokonaniem opłat zgłoś problem.
Jeśli znalazłeś profile, które są nieprawdziwe lub są nadużyciem, poinformuj nas poprzez zgłoś fejka i zgłoś nadużycie.
Masz pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Dream it! Join it! Live it!

POLEĆ