Najlepsze artykuły na temat FAQ.

FAQ

Dlaczego tak długo trwa zanim mój profil zostanie zatwierdzony?

Cenimy jakość ponad ilość. Jest to szczególnie ważne, ponieważ świadczymy usługi w sektorze, który jest nadal bardzo delikatny. Ponieważ to, co oferujemy zaawansowaniem przewyższa znacznie poziom większości innych portali randkowych, pragniemy podzielić się z wami szczegółami dotyczącymi systemu zatwierdzania profili, z którego korzystamy. Kolejność zatwierdzania profili opiera się nie na czasie, kiedy profil został zgłoszony do zatwierdzenia, lecz na wysiłku, włożonym w jego przygotowanie. Im wyższa jakość profilu, tym wyższa pozycja w zautomatyzowanej "kolejce do zatwierdzenia". Oznacza to, że wszystkie zadeklarowane profile... >>

Jakie zdjęcia mogę dodać do mojego profilu?

Prosimy o dodawanie fotografii własnych, czyli takich, na których możemy zobaczyć Ciebie. Jeśli nie chcesz pokazywać twarzy (bądź innych części ciała), powszechnie dostępne programy do obróbki zdjęć umożliwią Ci odpowiednie przycięcie lub edycję zdjęcia. Dodawanie innego rodzaju fotografii (widoków, przyrody itp.) jest możliwe tylko w przypadku zdjęć, które służą jako okładka albumów prywatnych. Pamiętaj, że fotografia genitaliów nie może być zdjęciem profilowym. Tego rodzaju zdjęcie może zostać dodane do profilu, albumu, bądź albumu prywatnego - ale nie może być głównym i/lub jedynym zdjęciem użytkownika. Jeśli dodajesz fotografię grupową, prosimy o wskazanie, w którym miejscu znajdujesz się na zdjęciu. Unikaj małych zdjęć - zalecany rozmiar to 450 x 450. Kiedy skanujesz fotografię, odetnij otaczające ją puste marginesy – dzięki temu Twoje zdjęcie będzie wyglądało na większe a rozmiar pliku się zmniejszy. Zdjęcia osób sławnych oraz zdjęcia objęte prawami autorskimi nie będą akceptowane.

Jak możemy nawiązać kontakt z innymi osobami/parami?

Głównym celem naszej społeczności jest zbliżenie ludzi myślących podobnie. Na stronie znajdziecie wiele różnych sposobów na okazanie innym, że jesteście zainteresowani. Oferujemy między innymi wysyłanie wiadomości, e-maili, chat oraz e-pocztówki. Tym, którzy chcą, proponujemy także profesjonalne doradztwo i pomoc. Dla zdecydowanych polecamy wspólne wyjście w teren, gdzie w miejscach takich jak klub pokażemy Wam jak przy niewielkim wysiłku sprawy mogą potoczyć się w oczekiwanym przez Was kierunku. 

Ile profili znajduje się w serwisie?

Serwis, który oferujemy na stronach local-libertinus, jest darmowy, a liczba użytkowników zmienia się każdego dnia. Zgodnie z naszą polityką, staramy się aktywnie promować te regiony, które nie posiadają jeszcze wielu profili. Z drugiej strony, za wszelką cenę pragniemy uniknąć sytuacji, w której strona posiada 500 tys. profili z czego 450 tys. nie została odwiedzona przez właściciela przez ostatnie 2 lata, a pozostałe 50 tys. jest fałszywa lub nie posiada zdjęć ani informacji dotyczących użytkownika. Ponieważ staramy się utrzymać wysoki poziom usług, profile użytkowników są sprawdzane pod kontem ostatniej aktywności online. Tylko profile, które zostały pozytywnie zweryfikowane za pomocą zdjęcia salute oraz/i przez administratora bądź innego użytkownika otrzymują dostęp do wszystkich profili. Pamiętaj, że użytkownik może ukryć swój profil przed Tobą, przed konkretnym typem profili (np. przed mężczyznami) lub profilami z danego kraju i/lub regionu. Profile, które nie są używane przez dłuższy czas, po otrzymaniu przypomnienia oraz ponownego zaproszenia do serwisu, zostają usunięte przez administratora.

Ile wiadomości mogę wysłać jako bezpłatny użytkownik?

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, jednakże posiada ono swoje ograniczenia. Jednym z ograniczeń jest liczba wysyłanych wiadomości. Jako bezpłatny użytkownik możesz wysłać 2 wiadomości dziennie. Po wyczerpaniu limitu, kolejne wiadomości możesz wysłać po (w przybliżeniu) 24 godzinach. Dokładny czas jest uzależniony od warunków technicznych (pierwszeństwo obsługi przyznajemy użytkownikom płatnym).

Czym jest system weryfikacji profilu?

Nasz system weryfikacji profili składa się z trzech elementów. Po pierwsze profil może zostać zweryfikowany jako prawdziwy przez innych użytkowników. Po drugie możesz zweryfikować swój profil korzyatając z systemu zdęcia weryfikacyjnego - salute. Po trzecie weryfikcja może odbyć się za pośrednictwem video czatu, który umożliwia upgradowanie konta za darmo.

Dlaczego weryfikacja profilu jest ważna?

Weryfikacja jest istotna, ponieważ udziela ona innym użytkownikom cennej informacji o tym, że Twój profil jest prawdziwy! Użytkownicy wiedzą, że za zweryfikowanym profilem kobiety istnieje prawdziwa kobieta, za zweryfikowanym profilem mężczyzny - mężczyzna i, że zweryfikowany profil pary, naprawdę należy do pary o zadeklarowanej płci. Użytkownicy preferują kontakt z osobami zweryfikowanymi. Dlaczego? Głównie dlatego, że ludzie są zmęczeni spędzaniem przed komputerem niezliczonych ilości godzin, rozmowami, wymianą zdjęć, nadziejami i oczekiwaniami względem wirtualnego partnera tylko po to, aby odkryć, że "słodka kotka" to kolekcjoner zdjęć (lub do wyboru: naciągacz, spamer, scamer, właściciel 30 innych fałszywych profili, złodziej tożsamości) dla którego cały ten czas był w najlepszym wypadku jednym wielkim żartem. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z tego rodzaju sytuacją, wiesz o czym mowa. Dlatego też celem systemu weryfikacji profili jest potwierdzenie, że profil jest prawdziwy i należy do osoby o płci podanej w profilu. Zweryfikowane profile są bardziej wiarygodne i otrzymują zdecydowanie większe zainteresowanie ze strony użytkowników niż niezweryfikowane. Jeśli chcesz zatem aby Twój profil był bardziej atrakcyjny dla innych użytkowników i miał szanse na więcej odwiedzin i nawiązanie kontaktów, sugerujemy abyś wziął pod uwagę system weryfikacji profilu.
W przypadku weryfikacji na podstawie zdjęcia korzystamy z systemu zdjęcia weryfikacyjnego - salute.

Jak działa system oparty na zdjęciu salute?

Każdy zarejestrowany profil otrzymuje losowo przydzielony numer składający się z dziewięciu cyfr.

link salute

 

 

 

Jeśli chcesz sprawdzić przydzielony Ci numer zaloguj się na swoje konto, przejdź do wspólnoty i kliknij zakładkę "moje konto". Po lewej stronie ekranu zobaczysz okno “ZARZĄDZANIE PROFILEM”. Na końcu listy znajduje się opcja "dodaj zdjęcie salute". Kliknij link żeby zobaczyć stronę, na której możesz dodać zdjęcie weryfikacyjne.

 

 

 

 

dodaj salute

salute przykładPowyżej okna służącego do dodawania zdjęć zobaczysz "Twój losowo wybrany numer weryfikacyjny" składający się z 9 cyfr (przykładowe zdjęcie po lewej). Aby zdjęcie mogło posłużyć jako weryfikacyjne musi ono przedstawiać Ciebie wraz ze wspomnianym numerem (przykładowe zdjęcie po prawej). Zapisz numer na kartce, na dłoni bądź na ciele - wybór należy do Ciebie. Pamiętaj jednak, że na zdjęciu musi być widoczna zarówno Twoja twarz (jeśli jesteście parą - twarze obojga) jak i numer. Pamiętaj, że to zdjęcie nie będzie widoczne dla innych użytkowników! Po zrobieniu zdjęcia salute umieść go na swoim komputerze. Kliknij przycisk "Choose File" aby wybrać zdjęcie, kliknij przycisk "dodaj", a następnie "zapisz".

Gotowe! W ten sposób możesz dodać zdjęcie weryfikacyjne i sprawić, aby Twój profil był bardziej wiarygodny. Po zaakceptowaniu zdjęcia salute, na Twoim profilu pojawi się specjalna ikonka, informująca pozostałych użytkowników o tym, że zostałeś zweryfikowany!

Kim są wyróżnieni użytkownicy?

Wyróżnieni użytkownicy, to ci spośród naszych użytkowników, których profile są wyświetlane na stronie logowania i rejestrowania do serwisu oraz na innych należących do nas stronach powiązanych z serwisem. Poniżej wyróżnionego zdjęcia, dodatkowo jest wyświetlana informacja na temat nazwy i typu profilu oraz wieku właściciela.

Dlaczego warto zostać wyróżnionym użytkownikiem?

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin na swoim profilu, poznać więcej ludzi i wyróżnić się "z tłumu", opcja wyróżnionego użytkownika jest właśnie dla Ciebie! Decydując się na ten krok, stawiasz swój profil - używając metafory scenicznej - w świetle reflektorów. Zdjęciem, nazwą profilu, oryginalnością możesz przykuć uwagę nie tylko istniejących użytkowników, ale także tych, którzy nie są jeszcze naszymi członkami. Posiadający konto w serwisie, będą mogli Cię łatwo odnaleźć poprzez wpisanie w wyszukiwarce nazwy Twojego profilu wyświetlanej w zakładce "wyróżnieni użytkownicy". Ci, którzy nie posiadają jeszcze konta, będą mogli go założyć po to, aby skontaktować się z właśnie Tobą! Status wyróżnionego użytkownika, nie tylko czyni Cię wyjątkowym, ale sprawdza się doskonale, jako bezpłatna reklama Twojego profilu, pomysłów i osobowości. Poprzez zostanie użytkownikiem wyróżnionym dajesz sobie świetną szansę na to, aby zostać zauważonym!

Jak mogę zostać wyróżnionym użytkownikiem?

ustawienia

profil wyróżniony

Aby zostać wyróżnionym użytkownikiem zaloguj się na swoje konto. Przejdź do "społeczność", a następnie kliknij zakładkę "moje konto". Po lewej stronie ekranu zobaczysz okno "ZARZĄDZANIE PROFILEM". Pod koniec listy wyświetlonej w oknie, znajdziesz opcję "ustawienia". Kliknij ją (zobacz zdjęcie po lewej). Na górze strony zawierającej ustawienia zobaczysz sekcję "Preferencje". Aby zostać wyróżnionym użytkownikiem, zaznacz okienko znajdujące się po lewej stronie zdania "Zezwalam na użycie mojego profilu, jako użytkownika wyróżnionego", a następnie kliknij przycisk "zapisz zmiany" (zobacz zdjęcie po prawej).

 

Czy istnieją jakieś restrykcje dotyczące zdjęć?

W przypadku zdjęć będących zdjęciami wyróżnionych użytkowników obowiązują trzy proste zasady:

      1. Po pierwsze, ponieważ strona służąca logowaniu oraz rejestracji do serwisu jest ogólnodostępna, zdjęcia nie mogą być zdjęciami o treści pornograficznej (wymóg prawny). 
      2. Po drugie, zdjęcia muszą być technicznie dobrej jakości ("wyraźne" bądź artystycznie zmodyfikowane).
      3. Ostatnim wymogiem jest to, że osoba pragnąca zostać wyróżnionym użytkownikiem, musi znajdować się na zdjęciu. Nie musisz pokazywać swojej twarzy, jeśli nie czujesz się z tym komfortowo. Zdjęcie może być przycięte bądź zmodyfikowane, prosimy jedynie pamiętać, że powinno być ono interesujące dla innych użytkowników i przykuć ich uwagę.

Czy można dokonać zmiany typu konta: z profilu osobowego na profil przeznaczony dla par i vice versa?

Jeśli chcesz zmienić typ swojego profilu np. z typu przeznaczonego dla osoby na typ zaprojektowany dla pary, możesz to zrobić bez utraty informacji oraz bez ponownego oczekiwania na zatwierdzenie! Skontaktuj się z nami aby poinformować nas o planowanej zmianie, a my zrobimy resztę za Ciebie. Istniejąca subskrypcja oraz kredyty zostaną przeniesione na Twoje nowe konto.

Jeżeli korzystasz z profilu zaprojektowanego dla par, ale chcesz zamienić go na profil przeznaczony dla osoby, skontaktuj się z nami w tej sprawie, a my zajmiemy się dokonaniem niezbędnych zmian. Istniejąca subskrypcja oraz kredyty zostaną przeniesione na Twoje nowe konto.

W jaki sposób mogę wykupić usługę PREMIUM?

W celu opłacenia konta Premium nie potrzebujesz konta internetowego w banku.

Opcję Premium możesz wykupić:

1. za pomocą systemu PayPal jeśli POSIADASZ konto PayPal lub

2. za pomocą systemu PayPal jeśli NIE POSIADASZ konta PayPal - w tej sytuacji, za pośrednictwem PayPal dokonujesz opłaty za pomocą dowolnej karty kredytowej.

Jeśli nie odpowiada Ci żadna z powyższych opcji, powiadom nas o tym, a my prześlemy Ci numer konta bankowego, na które możesz dokonać przelew.

Jak dokładne są obliczenia odległości podane w wyszukiwarce?

Serwis służący do obliczania dystansu pomiędzy miejscowościami nie jest naszym produktem, lecz serwisem, z którego korzystamy. Z tego powodu obliczenia nie zawsze mogą być dokładne.

POLEĆ