Najlepsze artykuły na temat Barbie zdemaskowana.

BARBIE ZDEMASKOWANA

Amerykańscy naukowcy w wolnym czasie dobrali się nawet do popularnej od ponad 50 lat lalki Barbie. Barbie? Zastanawiacie się... Otóż zespół badaczy postanowił sprawdzić jak lalka radziłaby sobie gdyby za pomocą czarodziejskiej różdżki ktoś ją ożywił. Porównali proporcje Barbie z prawdziwą kobietą z krwi i kości i wyniki okazały się szokujące! Przeczytajcie uważnie poniżej analizę, oto Barbie jakiej nie znacie "kawałek" po "kawałku".

Zacznijmy od głowy. Producenci zadecydowali, że głowa lalki będzie o całe 5 cm większa od kobiecej, ale jej szyja jest o 15 cm węższa i 2 razy dłuższa niż szyja przeciętnej kobiety, co oznacza, że nie usniosła by ogromnej czaszki.

Z czego słynie Barbie? Ze świetnej figury i niezwykle wąskiej talii. Niezwykle to chyba jednak zbyt delikatne określenie. Gdybyb Barbie żyła jej talia byłaby mniejsza od obwodu głowy i mierzyła 41 cm. W środku nie było by miejsca nawet na podstawowe organy takie jak np. wątroba.

Problem dotyczy także rąk i nóg Barbie. Jej przeguby mają 9 cm, co uniemożliwia jej jakąkolwiek pracę, ale to nie wszystko. Jej nogi "sięgają szyi" i są 2 razy dłuższe od jej rąk, a stopy mają długość 15 cm. Barbie na czworakach? Tak, budowa ciała i stopy jak u dziecka nigdy nie utrzymałyby jej ciała.

POLEĆ