Najlepsze artykuły na temat Alternatywa dla viagry - cz-2.

ALTERNATYWA DLA WIAGRY cz.2

Z badań wynika, że około 50% mężczyzn przed 50 rokiem życia doświadcza problemów z potencją. W grupie Panów przed 60tką procent ten wzrasta do 75. Pierwszym wyborem wydaje się być Viagra. Niestety nie działa ona na wszystkich mężczyzn, nie może być mieszana z niektórymi lekami, i tak jak w przypadku pozostałych środków medycznych, przyjmowanie Viagry wiąże się ze skutkami ubocznymi. Zatem zanim udasz się do lekarza po receptę na niebieską pigułkę, proponujemy zapoznać się naturalnymi alternatywami Viagry.

Muira Puama
Ekstrakt uzyskiwany jest z korzenia tropikalnej rośliny rosnącej w Brazylii, zwanej także "drzewem potencji". Badania dowodzą, że ma on nie tylko właściwości wzmacniające organizm, ale także zwiększa potencję i poprawia libido. Sugerowana dawka to 500mg do 1000mg. Na rynku pojawiły się preparaty zawierające mieszankę Muira Puama, wyciąg z palmy sabalowej (Saw Palmetto), żeń-szeń i ginkgo biloba, które poprawiają erekcję.

Tribulus Terrestris Buzdyganek naziemny
Zanim zdecydujecie się na jego zastosowanie warto zapoznać się z wynikami badań przeprowadzonymi na tej niezwykłej roślinie rosnącej na terenach Afryki, Azji, Australii oraz w południowej i środkowej Europie. Tribulus Terrestris używany jest w medycynie chińskiej i indyjskiej nie tylko na wzmocnienie, ale także jako afrodyzjak, lek uspokajający i moczopędny. Owoc buzdyganka naziemnego możecie znaleźć jako składnik suplementów wzmagających potencję i poprawiających erekcję. Badania przeprowadzone w latach 70 na bezpłodnych parach wykazały, że u mężczyzn przyjmujących buzdyganka zwiększył się poziom testosteronu oraz hormonu luteinizującego. Niemniej jednak wyników badań nie potwierdzono na osobach zdrowych.

Yohimbe
Jest to produkt uzyskiwany z kory Corynanthe Yohimbe - tropikalnego drzewa rosnącego w Afryce. Podwyższa libido, dodaje energii. Ponieważ Yohimbe może znacznie podnieść ciśnienie krwi, powinieneś przyjmować go pozostając pod opieką lekarza. Z tego też powodu osoby chorujące nadciśnienie, choroby serca, anginę nie powinny zażywać preparatów z Yohimbą. Pośród skutków ubocznych należy wymienić nadpobudliwość, nerwowość oraz zaczerwienienie skóry.

POLEĆ