Najlepsze artykuły na temat Alternatywa dla viagry.

ALTERNATYWA DLA WIAGRY

Alternatywa dla viagry? Tak!

Wszyscy znają osławioną niebieską pigułkę, niemniej jednak nie każdy dobrze toleruje jej działanie i skutki uboczne, nie każdy ma ochotę pofatygować się po receptę na jej zakup i nie każdy od razu potrzebuje tak silnego środka. Dla tych, którzy szukają alternatywy dla Viagry przygotowaliśmy kilka propozycji. Spośród szerokiego spektrum środków, wybraliśmy te, które od lat przynoszą medycznie potwierdzone pozytywne rezultaty. Już dziś przeczytacie o Ginkgo Biloba, Ginseng i L-argininie, a za tydzień cześć druga, z której dowiecie się więcej na temat Muira Puama, Tribulus Terrestris oraz Yohimbe.

Ginkgo Biloba
Pomimo że kojarzymy go głównie z preparatami mającymi usprawniać naszą pamięć, ginko biloba używany jest w przypadku wielu dolegliwości, począwszy od chorób naczyń, zawrotów głowy, aż po wahania nastrojów, depresję oraz... problemy z potencją. Podczas leczenie preparatami zawierającymi ginko biloba, okazało się, że skutkiem ubocznym terapii była poprawa erekcji u mężczyzn. Poprawa nastąpiła w przypadku dawki nie mniejszej niż 100mg. W przypadku wyższych dawek (od 180mg do 240mg) pacjenci zgłaszali także zwiększenie potencji seksualnej.

Ginseng (Żeń-szeń)

Korzenie używane w medycynie chińskiej od ponad 4000 lat. Choć na jednych żeń-szeń działa, a na innych nie, przypisuje mu się wiele pozytywnych właściwości: wzmacnia i rewitalizuje organizm, dodaje energii, poprawia koncentrację, wspomaga pamięć, znosi skutki stresu, obniża poziom cukru, jako przeciwutleniacz zwalcza wolne rodniki i tym samym ma działanie anty nowotworowe oraz wiele innych. Żeń-szenia nie należy mieszać go z kofeiną ani teiną ponieważ może powodować nagły, niebezpieczny wzrost ciśnienia tętniczego.

L-arginina

L-arginina jest aminokwasem używanym w celu obniżenia poziomu cholesterolu i w tym wypadku, skutkiem ubocznym leczenia pacjentów okazała się poprawa potencji. L-argininna zwiększa przepływ krwi do organów - po zażyciu preparatu rozpada się ona na podtlenek azotu, który ma działanie relaksujące naczynia (w tym również naczynia znajdujące się w członku). Naturalnym źródłem L-argininy są fistaszki, ryby i rośliny strączkowe zwłaszcza fasola. Jeśli zdecydujecie się na L-argininę w tabletkach, skuteczna dawka to od 4mg do 8mg.

POLEĆ