Libertinus.pl

 

NOWY VIDEO CZAT DOSTĘPNY OD DZISIAJ 

środa, 4 kwietnia 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Dzisiaj dokonaliśmy zmiany oprogramowania odpowiedzialnego za video czat.

Nowy system jest nie tylko lepszy, ale także prostszy w obsłudze.

prywatny czat (Instant Message)

Po pierwsze, korzystając z prywatnego czata (Instant Message) możesz użyć kamery bez konieczności wcześniejszego wejścia na czat publiczny. Dzięki temu unikniesz ewentualnej pomyłki biorąc pokój publiczny za prywatny czat. Od teraz masz własny pokój zabaw Mrugnięcie, w którym możesz dokonywać transmisji video do wybranego użytkownika.

Po drugie, jako właściciel grupy możesz utworzyć prywatny czat z możliwością transmisji audio i video do wielu użytkowników w tym samym czasie. W ramach czata grupowego to Ty decydujesz, których użytkowników chcesz wyrzucić, zablokować bądź ignorować.

Dodatkowo, dzięki nowym serwerom dedykowanym, czat oraz przekazy audio/video powinny działać znacznie szybciej.   

Powodzenia,
Libertinus

główny czat room
*w tym poście nie zostały użyte zdjęcia prawdziwych użytkowników

CZAS LETNI 

sobota, 24 marca 2012 Categories: Świat

czas letniDziś w nocy następuje zmiana czasu z zimowego na letni. Co ciekawe, w Polsce zmiany czasu dokonuje się od roku 1919. Zgodnie z dyrektywą Uni Europejskiej zmiana następuje ostatniej niedzieli marca. Pamiętajcie zatem, aby przesunąć zegarki o godzinę do przodu (z godziny 2.00 na godzinę 3.00)! W tym roku do czasu zimowego powrócimy 28 października.   PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 

wtorek, 20 marca 2012 Categories: Świat

Już dziś rozpoczyna się kalendarzowa wiosna! Pomimo, że większości z nas pierwszy dzień wiosny kojarzy z datą 21 marca, od tego roku aż do 2043 wiosnę będziemy rozpoczynać już 20 marca. Z kolei pomiędzy 2044 a 2101 pierwszy dzień wiosny będzie przypadał na 20 bądź 19. Tym samym, kolejny początek wiosny w dniu 21 marca nastąpi dopiero w roku 2102.

ZAMKNIĘCIE INFINITY CLUB 

poniedziałek, 19 marca 2012 Categories: Kluby dla swingersów

17 marca w swingers klubie InfinityClub odbyła się ostatnia, pożegnalna impreza. Mamy nadzieję, że pewnego dnia klub się reaktywuje i doświadczy swoim gociom jeszcze wielu wrażeń.

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA 

sobota, 17 marca 2012 Categories: Wakacje i święta

To irlandzkie święto narodowe i religijne znajduje coraz więcej zwolenników także w Polsce, zwłaszcza wśród miłośników kultury celtyckiej. Z okazji dnia Świętego Patryka życzymy Wam wielu zielonych (czterolistnych) koniczynek na szczęście oraz pierwszorzędnej irlandzkiej whisky! irlandzka koniczyna

WIĘCEJ USŁUG, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI 

poniedziałek, 12 marca 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy poszerzoną wersję serwisu. Już teraz możecie dodać do wyszukiwarki Wasz ulubiony magazyn, stronę internetową, saunę, sex shop, agencję modelek, warsztaty i wiele, wiele innych. Wszystkie usługi dla dorosłych zgromadzone w jednym miejscu. Zapraszamy,

Libertinus

ŻYCZENIA NA DZIEŃ KOBIET 

czwartek, 8 marca 2012 Categories: Wakacje i święta

Z okazki Dnia Kobiet życzymy Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej spełnienia marzeń i fantazji oraz wielu wspaniałych facetów jak ten:

przystojniak na kanapie

lub, jeśli wolicie, wielu pięknych kobiet jak ta:

śliczna szatynka w bieliźnie

WALENTYNKI 2012 

wtorek, 14 lutego 2012 Categories: Wakacje i święta

seksowny kupidyn

Z okazji Dnia Świętego Walentego życzymy Wam dużo miłości (także tej cielesnejŚmiech) i wielu niezapomnianych chwil na stronach Libertinus!

WERSJA NA TWÓJ IPHONE 

piątek, 20 stycznia 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Libertinus.pl jest teraz bardziej przyjazny dla wszystkich użytkowników korzystających z IPHONEów. Obecnie pracujemy nad ulepszeniem serwisu, w celu maksymalnego zwiększenia przejrzystości i funkcjonalności. Perfekcja wymaga nakładu czasu i pracy, ale już dziś wszelkie komentarze i sugestie mile widziane.

Dziękujemy,
Libertinus

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! 

niedziela, 1 stycznia 2012 Categories: Wakacje i święta

Szczęśliwego 2012 Roku!

Strona 8 z 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
https://libertinus.pl/Blog/ViewList.aspx?pageid=165&mid=129&pagenumber=8