Libertinus.pl

 

Posty w kategorii:Społeczność Libertinus

Nareszcie Wakacje! 

wtorek, 1 lipca 2014 Categories: Społeczność Libertinus Wakacje i święta

Letni pejzaż

V FESTIWAL INTEGRACJI CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU 

poniedziałek, 17 czerwca 2013 Categories: Społeczność Libertinus

W niedzielę 23 czerwca rozpoczyna się V FESTIWAL INTEGRACJI CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU „MIŁOŚĆ, BLISKOŚĆ, ZWIĄZKI”. Potrwa on przez tydzień i zakończy się w następną niedzielę 30 czerewca. Wśród prowadzących znajdują się m.in. Karo Aquabal, Iza Cisek, Ewa  Cyzman, Wojciech Eichelberger, Dawid i Zosia Rzepeccy, Kama Korytowska, Norbert Kulesza,  Dagmara Gmitrzak,  Jacek Poteralski i inni. Organizatorzy zapraszają nie tylko pary, ale takży singli. Więcej informacji na stronie tuiteraz.

Festi­wal Tan­try i Sek­su­al­no­ści 

czwartek, 6 czerwca 2013 Categories: Społeczność Libertinus

Już jutro rozpoczyna się pierwszy Festi­wal Tan­try i Sek­su­al­no­ści „SEKS, MIŁOŚĆ, DUCHOWOŚĆ”. Festwial obejmuje między innymi wykłady, warsz­ta­ty i koncerty, które będą odbywały się przez 10 dni. Wśród prowadzących pojawią się osobistości zarówno z kraju jak i zagranicy m.in.: Andrew Bar­nes, John Haw­ken, Bruce Lyon, Sarita, Sha­kara, Roxana i Vin­cent Hewett. Festiwal ma miejsce w ośrodku „TU I TERAZ” w Nowy Kawkowie. Jeśli chcecie wiedzieć więcej odwiedźcie stronę tuiteraz.

Shiva

GALERIA LUTY 2013 

piątek, 22 lutego 2013 Categories: Społeczność Libertinus

Nasza ekskluzywna galeria erotyczna powiększyła się dziś o kolejne dwie fantastyczne sesje zdjęciowe! Sprawdźcie konieczne najnowsze fotki klikając TUTAJ!

ZMIANY W WYGLĄDZIE SERWISU 

poniedziałek, 27 sierpnia 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Z niecierpliwością czekaliśmy na to, aby designerzy wprowadzili w życie kolejne zmiany wyglądu naszego serwisu i nareszcie możemy oglądać efekty ich pracy. Jednym z ważniejszych elementów było dla nas umożliwienie użytkownikom zmiany rozmiaru baneru naszej strony. Doszliśmy do wniosku, że zbyt duży baner utrudnia przeglądanie stron i profili istniejących w serwisie. Zatem już teraz jednym kliknięciem możecie zwijać bądź rozwijać baner w zależności od rozmiaru waszego ekranu oraz osobistych preferencji. 

Ponadto dokonaliśmy pewnych zmian w zakresie możliwości śledzenia nas (RSS, Google+, Facebook, YouTube, ...) oraz udostępniania treści naszych artykułów. Udostępnianie dotyczy wyłącznie sekcji "publicznej" czyli artykułów i nie jest możliwe w sekcji "zamkniętej" czyli dla zarejestrowanych użytkowników z oczywistych względów zachowania prywatności naszych członków.  

Zmiany częściowo dotknęły także systemu wyszukiwania.  

Czekamy na Wasze opinie oraz dalsze sugestie dotyczące budowania serwisu przyjaznego użytkownikom. Życzymy Wam wspaniałej zabawy i poznania wielu interesujących ludzi.

Libertinus

ETAP 2 

poniedziałek, 30 lipca 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Z powodzeniem ukończyliśmy drugi etap reorganizacji serwisu, włączając w to zmianę dostępnych funkcji. Jedną z ciekawszych modyfikacji jest rezygnacja z systemu kredytów oraz umożliwienie bezpłatnym użytkownikom dodawania filmów video do profili. Prosimy wszystkich o uważne zapoznanie się z dokonanymi zmianami. 

 monety

ZMIANY W SERWISIE 

sobota, 14 lipca 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap reorganizacji serwisu, przeprowadzony pod kątem sprawniejszego sortowania opublikowanych przez nas artykułów. Nowy system pozwoli nam na ulepszenie wersji mobilnej serwisu, która stanie się bardziej przyjazna dla użytkowników.

NOWY VIDEO CZAT DOSTĘPNY OD DZISIAJ 

środa, 4 kwietnia 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Dzisiaj dokonaliśmy zmiany oprogramowania odpowiedzialnego za video czat.

Nowy system jest nie tylko lepszy, ale także prostszy w obsłudze.

prywatny czat (Instant Message)

Po pierwsze, korzystając z prywatnego czata (Instant Message) możesz użyć kamery bez konieczności wcześniejszego wejścia na czat publiczny. Dzięki temu unikniesz ewentualnej pomyłki biorąc pokój publiczny za prywatny czat. Od teraz masz własny pokój zabaw Mrugnięcie, w którym możesz dokonywać transmisji video do wybranego użytkownika.

Po drugie, jako właściciel grupy możesz utworzyć prywatny czat z możliwością transmisji audio i video do wielu użytkowników w tym samym czasie. W ramach czata grupowego to Ty decydujesz, których użytkowników chcesz wyrzucić, zablokować bądź ignorować.

Dodatkowo, dzięki nowym serwerom dedykowanym, czat oraz przekazy audio/video powinny działać znacznie szybciej.   

Powodzenia,
Libertinus

główny czat room
*w tym poście nie zostały użyte zdjęcia prawdziwych użytkowników

WIĘCEJ USŁUG, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI 

poniedziałek, 12 marca 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy poszerzoną wersję serwisu. Już teraz możecie dodać do wyszukiwarki Wasz ulubiony magazyn, stronę internetową, saunę, sex shop, agencję modelek, warsztaty i wiele, wiele innych. Wszystkie usługi dla dorosłych zgromadzone w jednym miejscu. Zapraszamy,

Libertinus

WERSJA NA TWÓJ IPHONE 

piątek, 20 stycznia 2012 Categories: Społeczność Libertinus

Libertinus.pl jest teraz bardziej przyjazny dla wszystkich użytkowników korzystających z IPHONEów. Obecnie pracujemy nad ulepszeniem serwisu, w celu maksymalnego zwiększenia przejrzystości i funkcjonalności. Perfekcja wymaga nakładu czasu i pracy, ale już dziś wszelkie komentarze i sugestie mile widziane.

Dziękujemy,
Libertinus

Strona 1 z 2 1 2 > >>
https://libertinus.pl/Blog/ViewCategory.aspx?cat=7&mid=129&pageid=165